PRIEŽIŪRA


_

PRIEŽIŪRA

Norint tobulai išlaikyti gaminį, reikalinga priežiūra. Mūsų specialistai “ODOS IMPERIJOS” salone, patars kaip tinkamai prižiūrėti gaminį.

Rekomendacija odos priežiūrai:

Prieš pradėdami dėvėti bet kokį odinį rūbą, apipurškite jį specialiu impregnatoriumi. Impregnavimo priemonė turi būti purškiama 3 kartus paeiliui, kiek palaukiant kol paviršius išdžius.
Odiniai gaminiai gaminami iš įvairių odos rūšių (zamšas, lygi, lakuota oda, krekas, roplių ir pan.), todėl visada pasirinkite ir naudokite tik tai odai tinkamas priežiūros priemones. Mūsų kolektyvas visada patars ir parinks Jūsų gaminiui skirtas priemones.
Kabinkite gaminį ant plačios pakabos kad išlaikytų formą. Siaura pakaba gali deformuoti pečių liniją.
Atsargiai naudokite parfumeriją bei plaukų priežiūros priemones, nes jos gali pažeisti odos paviršių.
Niekuomet nedžiovinkite gaminio prie radiatoriaus arba židinio. Nuo karščio oda sukietėja, todėl gaminį džiovinkite naturaliomis aplinkos sąlygomis (kambario temperatūra). Patalpa, kurioje laikomas gaminys, turi būti sausa.
Valykite dulkes arba dėmes su švelnia, truputį drėgna kempinėle arba vata. Jokiu būdu negalima valyti su kietu arba šiurkščiu daiktu, nes gali išsibraižyti odos paviršius.
Plona ir minkšta oda, iš kurios siuvami drabužiai, gali glamžytis, ypač jeigu netvarkingai sulankstomi arba suspaudžiami atsisėdant. Jei atsirado raukšlės, jas galima išlyginti su lygintuvu. Paimkite gabalą medžiagos (geriausia šilkas, nes suteikia odai gyvumo), uždėkite ant gerosios odos pusės ir lyginkite (lygintuvą nustatykite žemiausia temperatūra). Nenaudokite garų. Prieš lyginant gaminys turi būti sausas.
1-2 kartus metuose odinį gaminį galima ištepti specialiu odai skirtu kremu. Oda atjaunėja, gaminys atgauna prarastą blizgesį.
Jei gaminys suplyšo ar deformavosi, rekomenduojama kreiptis į „Odos IMPERIJA“ specialistus.

Rekomendacija kailių ir avikailių priežiūrai:

Kuo mažiau sezono metu laikykite kailinius gaminius spintose. Šaltis, saulė, žiemos vėjas tik pagerina jų savybes.
Grįžus iš lauko, jei kailiniai sušlapo – papurtykite juos ir pakabinkite gerai vėdinamoje vietoje.
Džiovinti kailinius tik kambario temperatūroje toliau nuo radiatorių. Jei išdžiovinus kailinių plaukai sulipo arba prarado blizgesį – gerai išpurtykite kol kailis pasidarys purus arba iššukuokite specialiu metaliniu šepečiu (išskyrus karakulį).
Labai dažnai nenešiokite rankinių per petį, nes jos velia kailį.
Kabinkite kailinius ant tvirtos ir plačios pakabos kur pakankamai erdvės kad kailis nebūtų suspaustas.
Negalima kailio laikyti plastikiniame maišelyje, nes laikant ilgą laiko tarpą susidaro drėgmė ir kailis gali pakeisti spalvą arba iškristi.
Kad apsaugotumėte kailinius nuo kandžių, įdėkite į užvalkalą džiovintų apelsinų žievelių arba tabako lapų. Nepurškite priemonėmis nuo kandžių arba kitokiais chemikalais.
Kailių riebalų ir dėmių valymas: paruošti mišinį lygiomis dalimis iš spirito, acto ir vandens. Su paruoštu mišiniu sudrėkinti reikiamą vietą su kempinėle arba šepetėliu ir po to valyti švariu medžiagos gabalėliu.
Zamšinius avikailius galima valyti su šiurkščiu šepečiu, kaučiuko gabalėliu arba sausa baltos duonos pluta (netinka avikailiams su silikoniniu padengimu kadangi silikoninis paviršius nėra ilgalaikis ir dėl mechaninio poveikio gali nusitrinti).
Avikailius su silikoniniu padengimu valyti su vandeniu arba specialiai skirtomis priemonėmis.